Вчені створили натрій-сірчані акумулятори, які мають ємність у чотири рази більшу, ніж літій-іонні
Дослідники з Університету Сіднея стверджують, що ними було розроблено нову недорогу натрієво-сірчану батарею. Її енергетична місткість у чотири рази перевищує місткість літій-іонних батарей. Успіх технології може значно знизити витрати на перехід до декарбонізованої економіки.











